
- Немає в наявності
- Код: Adaman
Зовнішній акумулятор Baseus Adaman, Повербанк з дісплеєм і швидкою зарядкою Power Bank 24000mAh 140W Black
3 099 ₴
- +380 (93) 138-50-55Viber/Telegram
Характеристики та опис
Основні атрибути
| Виробник | Baseus |
|---|---|
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Функції заряджання | Power Delivery |
Габаритні розміри
| Вага | 472.5 г |
|---|
Інноваційне рішення для ваших ґаджетів
Зовнішній акумулятор Baseus Adaman Digital Display з ємністю 24000 mAh і потужністю заряджання 140W являє собою високотехнологічне рішення для заряджання ваших пристроїв. Цей акумулятор здатний миттєво відновлювати енергію вашого смартфона, планшета або ноутбука з неймовірною швидкістю, завдяки чому ви завжди залишитеся на зв'язку. Потужність 140W гарантує, що навіть найвимогливіші пристрої будуть заряджені максимально ефективно й безпечно.
Компактність і багатофункціональність
Попри свою неймовірну потужність і ємність, зовнішній акумулятор Baseus Adaman Digital Display вирізняється компактними розмірами та легкістю, що робить його зручним для перенесення та використання в будь-яких умовах. Крім того, завдяки наявності декількох вихідних портів, цей акумулятор дає змогу одночасно заряджати до трьох пристроїв, що ідеально підходить для подорожей, тривалих поїздок і активного способу життя. Отже, ви можете зарядити свій смартфон, навушники та планшет одночасно, не втрачаючи часу.
Розумне заряджання з цифровим дисплеєм
Однією з ключових особливостей зовнішнього акумулятора Baseus Adaman Digital Display є наявність цифрового дисплея, який зображає рівень заряду акумулятора та інформацію про процес заряджання. Це додає зручності у використанні пристрою, даючи змогу вам точно знати, скільки енергії залишилося й коли необхідно зарядити акумулятор. Також зовнішній акумулятор обладнаний розумною системою заряджання, яка адаптується до під'єднаних пристроїв, гарантуючи їхню безпеку та продовжуючи термін експлуатації акумуляторів.
- Матеріал: Полікарбонат + ABS пластик
- Сертифікація якості: RoHS, CE, FCC, КНР
- Тип батареї: Li-Po (Литій-полімерний)
- Ємність акумулятора: 24000mAh / 88.8Wh
- Потужність: 140W
- Кількість портів: 3
- Потужність: Вхід: USB-C1: 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/5A (100W Max)
- Потужність: Выход 1: USB-C1: 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/3A, 28V/3A (140W Max)
- Потужність: Вихід 2: USB-C2: 5V/3A, 9V/3A, 12V/2.5A, 15V/2A (30W Max)
- Потужність: Вихід 3: USB-A: 5V/3A, 9V/3A, 10V/2.25A, 12V/2.5A (30W Max)
- Вихід USB-C1 + USB-C2: 100W + 30W
- Вихід USB-C1 + USB-A: 100W + 30W
- Вихід USB-C2 + USB-A: 15W
- Вихід USB-C1 + (USB-C2 + USB-A): 100W + (15W)
- Стандарт швидкого заряджання: PD 3.0 (Power Delivery 3.0), QC 3.0 (Quick Charge 3.0), FCP (Huawei Fast Charger Protocol), SCP (Huawei SuperCharge Protocol)
- Розміри: 150.3*69*27.9 мм
- Вага: 472.5 гр
- Комплектація УМБ 24000mAh, кабель USB-C - USB-C 240W
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Power bank |
| Ємність акумулятору | 24000 мА/год |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Функції заряджання | QC швидка зарядка 3.0 |
| Індикація | С дисплеем |
| Призначення | Для планшета |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 69 мм |
| Висота | 28 мм |
| Вага | 472.5 г |
- Ціна: 3 099 ₴









