
- Немає в наявності
- Код: C76A Plus
Адаптер живлення для смартфона, Блок живлення для телефона Hoco Speed PD20W EU White
219 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
+380 (97) 768-03-44
- +380 (93) 138-50-55Viber/Telegram
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мережевий зарядний пристрій Hoco C76A Plus Speed Cource PD20W EU White — якісний фірмовий адаптер живлення виробництва компанії Hoco. Він підтримує швидке заряджання від Qualcomm Quick Charge 3.0, а також підтримує різний вольтаж і силу струму, максимально до 20 ватів (PD 3.0). Також цей блок живлення підтримує швидке заряджання QC 2.0 і звичайну 5 вольтів 1 або 2 ампери. Захист від перезаряджання пристрою, самопоглинання.
Hoco C76A Plus автоматично підбирає потрібний вольтаж і силу струму для різних пристроїв. Підійде для 99 відсотків сучасних пристроїв. Виготовлений із негорючого пластику.
Характеристики:
- Тип: зарядні пристрої
- Тип: мережевий
- Кількість USB-портів: 1 шт.
- Вихідний роз'єм: USB Type-C
- Вхід: АС 100-240V 50/60Hz 0.8A
- Вихід Type-C: 5V / 3A 20W
- Загальний вихід: 5V / 3A
- Матеріал: пластик ABS + PC
- Штекер: стандарт ЕU
Особливості:
- Функція швидкого заряджання, захист від перепадів напруги, перегрівання
- Функції: підтримка протоколів швидкого заряджання, як-от PD, QC
- Розміри: 79 х 42 х 37 мм.
- Вага: 56 грамів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для телефону |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Сила вихідного струму | 3-3,25 А |
| Вихідна потужність | 20 Вт |
| Потужність | 20 Вт |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
- Ціна: 219 ₴



