
- Немає в наявності
- Код: BA74A
Мережевий зарядний пристрій, Блок живлення BOROFONE Aspir single port charger White
149 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
+380 (97) 768-03-44
- +380 (93) 138-50-55Viber/Telegram
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мережевий зарядний пристрій Borofone BA74A USB гарантує швидке й безпечне заряджання для будь-якого смартфона.
Ця модель вирізняється своєю високою якістю вироблення й надійністю, що підтверджується її відповідною вимогами міжнародних сертифікаційних агентств.
Корпус аксесуара виготовлений із вогнетривкого полікарбонату з приємною на дотик поверхнею, практично всі його ребра округлені, що підкреслює стильний дизайн пристрою та забезпечить зручність у повсякденній експлуатації. Модель обладнана роз'ємом USB.
Адаптер обладнаний багаторівневою системою захисту від можливих пошкоджень його електронних компонентів і ґаджетів, що заряджають.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для телефону |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Номінальна сила струму | 2.1 А |
| Сила вихідного струму | 2 - А 2.9 |
| Вихідна потужність | 10.5 Вт |
| Потужність | 10.5 Вт |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
- Ціна: 149 ₴





